Penzion   |   Facebook   |   Odběr novinek
Čokoláda, náš životní styl...
Úvod  »  Čoko nabídka

Čoko nabídka

Čokolaterie nabízí svým zákazníkům nepřeberné množství čokoládových dobrot – ručně vyráběné lanýže, dorty, dezerty, fondue, drcené kakaové boby, pravou belgickou, francouzskou, mexickou či exotickou čokoládu (Ghana, Tanzanie, karamelová… ) Vše se k zákazníkům dostává bez konzervačních přísad a jen z těch nejkvalitnějších surovin, na čemž si  zakládáme a stává se to pro nás naprosto klíčovým faktorem, který vede k oboustranné spokojenosti mezi personálem a zákazníkem.

Čokoládové lanýže si vyrábíme sami přímo v Čokolaterii a to z nejchutnějších surovin a ingrediencí. Každý bonbon se tak stává originálem a výtečným sladkým požitkem. Čokolaterie nenabízí jen produkty z čokolády, nabízí také mnoho druhů kvalitních vín, kávy značky Nespresso, džusů a domácích limonád. Nově je podáváno také pivo Lobkowitz v čele s vyhledávaným černým ležákem Merlin.

Ve speciálním odděleném okénku se podává vynikající točená zmrzlina, poctivé párky v rohlíku od Vincíků a káva s sebou.

Novinkou v třebenické Čokolaterii jsou i pravé přírodní sypané bio-čaje značky W. Grešík, které jsou momentálně na trhu tím nejlepším, co vám můžeme nabídnout. Svěží příchutě, poctivá receptura, nádherná omamná vůně a to vše bez přidaných umělých barviv a dochudovadel.

V Čokolaterii vám kvalitní čaj připravíme s tím nejlepším servisem - voda nahřátá na příslušný počet stupňů, řádné odměřená porce čaje, přesýpací hodiny jako kontrola pro dodržené správné doby louhování čajové směsi a jako doplněk kandovaný cukr.


Těšíme se na vaši návštěvu!